Miasto Wodzisław Śląski poszukuje firmy w celu wyprodukowania niżej wymienionych gadżetów reklamowych

Miasto Wodzisław Śląski poszukuje firmy w celu wyprodukowania niżej wymienionych gadżetów reklamowych z nadrukiem logo lub strony www Miasta Wodzisławia Śląskiego.
Dane techniczne:

– KOŁATKA w kształcie dłoni, materiał ABS, biało-granatowa, wymiar 18,5 x 8,5 x 1,9 cm z nadrukiem w jednym kolorze, po dwóch stronach, ilość 300 szt.
– LOGOSMYCZ drukowana na taśmie poliestrowej z zaczepem na telefon komórkowy i karabińczykiem, łącznik w kolorze granatowym lub czarnym. Nadruk w pełnym kolorze; grubość: 1,5 cm. Ilość: 1.000 sztuk.
– DWUKOLOROWY WOREK ŻEGLARSKI Z BIAŁYM PASKIEM, wymiary 37 x 38 cm, kolor granatowy, nadruk w trzech kolorach z dwóch stron, nakład 100 szt.
– DŁUGOPIS ALUMINIOWY COSMO z 3 srebrnymi pierścieniami, niebieski wkład, kolor: ciemnoniebieski, błękitny, grawer, nakład: 300 szt.
– PARASOL, automatyczny z aluminiowym stelażem, metalową końcówką i ogumowaną rączką, kolor: granatowy, nadruk w jednym kolorze, nakład: 20 szt. (typu laska).
– PLECAK z dwiema dodatkowymi kieszeniami, wykonany z poliestru i ozdobiony kolorowym obszyciem zamków, kolor: niebieski, nadruk w jednym kolorze na większej kieszeni z przodu plecaka, wymiary: 50x28x17, nakład: 20 szt.
– PLECAK na jedno ramię, z dużą komorą główną, mała kieszenią zewnętrzną oraz saszetką na telefon komórkowy, wykonany z wytrzymałego poliestru, wymiary: 47x33x17, kolor: granatowy, nadruk w jednym kolorze, nakład: 20 szt.
– BIDON 0,5 l w kolorze granatowym, wymiary: śr 7×21 cm, materiał: aluminium, z ustnikiem,  zaworem bezpieczeństwa, grawer, nakład: 50 szt.
– ZESTAW UPOMINKOWY „Memphis” w twardym etui, składający się z pióra kulkowego z niebieskim tuszem oraz długopis z czarnym wkładem, grawer na artykułach piśmiennych, kolor: czarny, nakład: 30 szt.
– WIZYTOWNIK NA 72 KARTY z mielonej skórki, wymiary: 23×12,5×1,6 cm, kolor: czarny, grawer na płytce ze stali nierdzewnej umieszczonej na wizytowniku, nakład: 30 szt.
– TECZKA FORMATU A5 wykonana z mielonej skórki zamykana na zamek, z przegródkami oraz z notatnikiem, grawer na płytce ze stali nierdzewnej, kolor: czarny, nakład: 30 szt.
– TECZKA FORMATU A4 – wykonana z ekoskóry, zamykana na zamek z przegródkami oraz notatnikiem, miejscem na karty, kolor: czarny, grawer na płytce ze stali nierdzewnej umieszczonej na teczce, nakład: 30 szt.
– NOTATNIK, 50 kartek, klejony z góry, format A5, papier offsetowy 90gr wraz z kartonową podkładką, nadruk w pełnym kolorze z jednej strony,  nakład: 500 szt.
– T-SHIRT Junior, skład: 100% bawełna, elastyczny ściągacz wokół karku, kolor biały, nadruk w 3 kolorach, nakład: 100 szt.
– T-SHIRT Junior, skład: 100% bawełna, elastyczny ściągacz wokół karku, kolor granatowy, nadruk w jednym kolorze, nakład: 100 szt.
– KOMPLET UPOMINKOWY – w twardym etui, składający się z długopisu metalowego z czarnym wkładem i wizytownika z ekoskóry, grawer na długopisie oraz na metalowym elemencie wizytownika, nakład: 20 szt.
– PIÓRNIK – z przegrodą główną na zamek błyskawiczny i boczną kieszenią z siateczki,  kolor: granatowy, nadruk w jednym kolorze, nakład: 150 szt.
– PLECAK – z główną przegrodą i 2 przednimi kieszeniami na zamek błyskawiczny, miejsce na słuchawki,  wykonany z poliestru, wymiary: 8×38,5×11,5 cm, kolor: niebieski, nadruk w jednym kolorze na przedniej kieszeni plecaka, nakład: 20 szt.
– PLECAK – z miękkimi paskami na ramię, jedna kieszeń na zamek błyskawiczny, na kieszeni obszycie, kolor: niebieski, nadruk w jednym kolorze, wymiary: 26,5x38x14, materiał: poliester, nakład: 20 szt.
– TORBA TARGOWA – na dokumenty z paskiem na ramię, wymiary: 36 x 29,5 x 8 cm, materiał: non-woven, kolor: niebieski, nadruk w jednym kolorze, nakład: 20 szt.
SASZETKA – zapinana w pasie z kieszeniami na zamek błyskawiczny, wykonana z nieprzemakalnego materiału, komory: jedna duża główna rozpinana z góry, jedną z tyłu – czyli schowaną od pasa, 2 mniejsze po bokach na drobne przybory, obustronnie regulowany pasek, kolor: granatowy, nadruk w jednym kolorze na dużej komorze, nakład: 30 szt.
CZAPKA Z DASZKIEM typu patrolówka, z zapięciem na rzep, kolor: czarny, nadruk w jednym kolorze, nakład: 50 szt.
MIŚ – brązowy z białą koszulką pod nadruk, materiał: plusz, bawełna, wymiar: 12  cm., nadruk w trzech kolorach, nakład: 100 szt.
BRELOK SŁONIK – z białą koszulką pod nadruk, materiał: plusz, bawełna, wymiar maskotki: 9 cm, nadruk w trzech kolorach, nakład: 100 szt.
– CHUSTA NA GŁOWĘ – materiał: bawełna, wymiary: 50×50 cm, kolor: granatowe, nadruk w trzech kolorach, nakład: 100 szt.
– TORBA PAPIEROWAformat 24 x 9 x 33 cm, pełen kolor z dwóch stron, sznurek bawełniany, papier 170 g – kreda, całość foliowaną folią matową + lakier wybiórczy, nakład 500 szt.
Do oferty należy dołączyć zdjęcia proponowanych artykułów.
Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia wizualizacji w celu akceptacji gadżetów reklamowych przed ich realizacją.
Do podanych cen za artykuły należy transport do siedziby Zamawiającego.

W przypadku przekroczenia planowanej ceny zamówienia lub brakiem zamawianego artykułu, zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części zamawianych pozycji.

Kryterium oceny ofert:  cena

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego pod nr telefonu 32 459 05 36 z Izabelą Michałek lub z Biurem Strategii i Promocji tut. Urzędu pod nr telefonu 32 459 05 40 z Katarzyną Rokowską-Szyroki.
Oferty należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego przy ul. Bogumińskiej 4, 44-300 Wodzisław Śląski lub e-mailem na adres: kancelaria@wodzislaw-slaski.pl do dnia 9 grudnia 2013r. do godz. 15.15

Pytania i odpowiedzi:

1. Czy dopuszczalne jest składanie ofert częściowych?

2. Czy jest możliwość częściowego złożenia oferty, tylko na wybrane opcje, czy trzeba złożyć na całość?

Odpowiadając na pytania 1 i 2 informuję, że oferty należy składać na całość asortymentu zamieszczonego w komunikacie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.