Miasto Wodzisław Śląski poszukuje firmy w celu wyprodukowania wymienionych gadżetów reklamowych z nadrukiem logo lub strony www Miasta Wodzisławia Śląskiego.

OGŁOSZENIE

dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro na wykonanie materiałów promocyjnych

W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro Miasto Wodzisław Śląski poszukuje firmy w celu wyprodukowania niżej wymienionych gadżetów reklamowych z nadrukiem logo lub strony www Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Opis i poglądowe wzory przedmiotów zamówienia:

Dwukolorowy kubek, wykonany z porcelany Royal White, granatowy/biały. Pojemność 230ml, wysokość 93 mm, średnica 78mm. Znakowanie 3 kolory 1 pole i 1 kolor wewnątrz. Wycena dla 50 i 100 sztuk w jednostkowych opakowaniach.

Dwukolorowy kubek, wykonany z porcelany Royal White, granatowy/biały. Pojemność 350ml, wysokość 110 mm, średnica 86mm. Znakowanie: 3 kolory 1 pole i 1 kolor wewnątrz. Wycena dla 50 i 100 sztuk w jednostkowych opakowaniach.

Biała filiżanka z nowoczesnym spodkiem w kolorze czarnym, średnica spodka 126mm, pojemność 150ml, wysokość 86mm, średnica 70mm. Kolor filiżanki royal white. Znakowanie 3 kolory 1 pole i 1 kolor na spodku. Wycena dla 50 i 100 sztuk w jednostkowych opakowaniach.

Długopis Valley z dużym wkładem, srebrnym pierścieniem na środku, czarnym tuszem, metalowy design w kolorze niebieskim znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 250 i 500 sztuk.

Długopis Zeta, z mechanizmem obrotowym i zakreślaczem na końcu trzonka, powierzchnia do trzymania pokryta gumą, trzonek o wyglądzie metalicznym w kolorze niebieskim, czarny tusz. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Długopis Wedge z mechanizmem przyciskowym, błyszczącą obsadką w metalicznym kolorze, klipem w futurystycznym kształcie, wkład z czarnym tuszem. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Niebieski.

Zestaw do pisania Preston składający się z długopisu z dużym wkładem (czarny tusz) oraz z ołówka. Uchwyty przyborów z połyskującymi otworami. Zestaw zapakowany w pudełko z przezroczystą pokrywą. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Niebieski.

Długopis smart touch colour cienkopiszący, z końcówką do ekranów dotykowych w kolorze trzonka, czyli niebieskim. Czarny tusz. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Notes z okładką wykonaną z błyszczącego tworzywa sztucznego. Między tekturą a przednią okładką umieszczona gąbka introligatorska. 80 kartek w kratkę o gramaturze 70g/m2. Papier kremowy chamois. 130 x 210 x 14 mm. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Niebieski.

Ekologiczny kołozeszyt wykonany z recyklingowanego papieru i kartonu, format A6, długopis z czarnym tuszem z tworzywa sztucznego/ tektury, gumowa tasiemka przytrzymuje długopis. Kolor niebieski. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 500 i 250 sztuk.

Pudełko na notatki, z długopisem (czarny tusz), linijką, karteczkami w kształcie strzałek w trzech różnych kolorach i jednym samoprzylepnym notatnikiem. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Etui na kartę kredytową z zabezpieczeniem RFID chroniącym przed niechcianym skanowaniem, wykonana z mocnego plastiku – doskonała dla kart debetowych, kart kredytowych, dokumentów, biletów, kart ubezpieczenia zdrowotnego itp. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 500 i 250 sztuk. Kolor niebieski

Etui na wizytówki wykonane ze skóry, ze wstawką z metalu. Grawer. Skóra w kolorze czarnym. Wymiary: 9,5 x 6,5 x 1,2 cm. Wycena dla 50 sztuk.

Zestaw upominkowy składający się z długopisu (niebieski tusz), wizytownika oraz breloka z metalową płytką do grawerowania, pakowany w prezentowe pudełko. Wycena dla 36 sztuk

Powerbank Endurance, odpowiedni do smartphone´ów, iPhone´ów i urządzeń USB, zawiera w zestawie kabel USB ze złączem microUSB (długość ok. 25cm), czerwona dioda LED oznacza ładowanie, niebieska dioda LED oznacza działanie urządzenia, przełącznik on/off, moc wejściowa 5V, czas ładowania: ok. 4 godzin, pojemność 2200 mAh, wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, elegancka metalowa obudowa; Wymiary: 10 x 2 x 2 cm. Grawer. Kolor ciemnoniebieski. Wycena dla 50 sztuk.

Przenośna pamięć USB typu Twister o pojemności 8GB. Grawer. Część główna w kolorze srebrnym a blaszka w kolorze niebieskim. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Adapter USB Road trip z 12 i 14 Volt połączeniem do zapalniczki, 5V wyjście, do ładowania Smartphone´ów, cyfrowy aparat i odtwarzacz MP3, pakowany w ozdobne pudełko.; Wymiary: fi = 2,4 cm. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Uchwyt teleskopowy, selfiestick, do wykonywania zdjęć typu selfie za pomocą smartfonów i aparatów cyfrowych. Teleskopowy drążek rozciąga się od ok. 28,5cm do ok. 106 cm., uchwyt z możliwością kąta nachylenia do 180 stopni, posiada gwint do zamocowania aparatu oraz uchwyt do telefonu, silikonowa rączka z odpinanym paskiem na nadgarstek do znakowania. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 50 sztuk.

Brelok do kluczy z białą diodą LED i zintegrowanym żetonem do wózków sklepowych.; Wymiary: 6,3 x 2,9 x 0,5 cm. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Kolor niebieski/srebrny. Wycena dla 100 i 200 sztuk.

Brelok do kluczy w kolorze niebieski/czarny z końcówką do ekranów dotykowych a z drugiej strony znajduje się czyścik do ekranów smartfonów i tabletów. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. wymiary: 10 x 1,9 x 0,9 cm. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Podkładka pod myszkę z praktycznym wgłębieniem na długopis, skóropodobne wykończenie; materiał: PU / PVC; wymiary: 24,7 x 19,8 x 0,5 cm. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Kolor czarny. Wycena dla 50 i 100 sztuk.

Osłona na szybę samochodową z przyssawkami, pakowana w torbę ze sznurkiem wyposażonym w plastikowe stopery.; Wymiary: 200 x 70 cm. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu.

Saszetka zapinana w pasie z przestronną komorą główną zamykaną na zamek błyskawiczny, małą kieszonką wewnątrz, regulowanym pasem z klamrą. Kolor niebieski. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu. Wymiary: ok. 35,5 x 5,5 x 15 cm. Wycena dla 50 i 100 sztuk

Zestaw plażowy składający się z dwóch elastycznych uchwytów nakładanych na ręce i jednej piłki z przyssawkami. Wymiary: fi = 18 cm. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu.

Gra polegająca na układaniu wieży z prostokątnych drewienek. Wymiary: 16 x 5 x 5 cm; Materiał: Drewno. Wycena dla 50 i 100 sztuk. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu.

Jojo wykonane z naturalnego drewna.; Wymiary: fi = 5,3 x 2,8 cm.

Wycena dla 50 i 100 sztuk. Znakowany jednym kolorem w jednym miejscu.

Drewniane, kolorowe zakładki do książek z podobiznami zwierzątek i linijką po drugiej stronie. Cztery różne motywy. Wymiary: 12,8 x 2,8 cm; Materiał: Drewno. Wycena dla 200 i 400 sztuk. Znakowane jednym kolorem w jednym miejscu

Kredki z naturalnego drewna, krótkie, 6 kolorów, tekturowe opakowanie, naostrzone.; Wymiary: 9 x 4,5 x 0,8 cm. Znakowane jednym kolorem w jednym miejscu. Wycena dla 200 i 400 sztuk.

Logosmycz, szerokość 1,5 cm, drukowana na taśmie poliestrowej z zaczepem na telefon komórkowy i karabińczykiem, łącznik w kolorze granatowym lub czarnym. Nadruk w pełnym kolorze; grubość: 1,5 cm, nakład 1000 sztuk

Torba papierowa format 24 x 9 x 33 cm, pełen kolor z dwóch stron, sznurek bawełniany, papier 170 g – kreda, całość foliowana folią matową + lakier wybiórczy, 500 szt

Torba papierowa format 50x36x15 (szer. x wys. x dno), pełen kolor z dwóch stron, sznurek bawełniany, papier 170 g – kreda, całość foliowana folią matową + lakier wybiórczy, 250 szt

Polar damski, 100% poliester 280/m2, regularny krój, kieszenie boczne, ochraniacz brody, regulacja dolnego obwodu, mankiety wykończone elastycznymi lamówkami, wzmocnienia na ramionach i rękawach, kolor: czarny, haft w 1 kolorze, nakład: 20 szt.

Polar męski, 100% poliester 280/m2, regularny krój, kieszenie boczne, ochraniacz brody, regulacja dolnego obwodu, mankiety wykończone elastycznymi lamówkami, wzmocnienia na ramionach i rękawach, kolor: czarny, haft w 1 kolorze, nakład: 10 szt.

Polar męski, 100% poliester 280/m2, regularny krój, kieszenie boczne, ochraniacz brody, regulacja dolnego obwodu, mankiety wykończone elastycznymi lamówkami, wzmocnienia na ramionach i rękawach, kolor: czarny, 2x haft w 1 kolorze, nakład: 20 szt.

Nazwy własne artykułów promocyjnych zostały użyte w opisie przedmiotu zamówienia ze względu na specyfikę tych produktów, ponieważ Zamawiający nie mógł opisać ich za pomocą dostatecznych określeń. W przypadkach wystąpienia nazw własnych producentów lub produktów dopuszcza się oferowanie produktów w pełni równoważnych do wymaganych.

Do oferty należy dołączyć zdjęcia proponowanych artykułów.

Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia wizualizacji w celu akceptacji gadżetów reklamowych przed ich realizacją.

Do podanych cen za artykuły należy doliczyć transport do siedziby Zamawiającego.

W przypadku przekroczenia planowanej ceny zamówienia lub brakiem zamawianego artykułu, zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części zamawianych pozycji.

Kryterium oceny ofert: cena.

Czas realizacji zamówienia: najpóźniej do dnia 21.12.2016r. do godziny 15.00.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Prezydenta Miasta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego pod nr telefonu 32 459 04 78 z Dagną Kornafel-Polak.

Oferty należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego przy ul.Bogumińskiej 4, 44-300 Wodzisław Śląski lub e-mailem na adres: kancelaria@wodzislaw-slaski.pl do dnia 28.11.2016 r. do godz. 12.00.

zawiadomienie-o-wyborze

Możliwość komentowania jest wyłączona.